Gündem Haber Girişi : 28 Mayıs 2021 12:19

Ucube alt geçit sürücülerin korkulu rüyası oldu!

Erzurum’un Yakutiye İlçesi Çaykara caddesinde bulunan Hamidiye alt geçidi kazalara davetiye çıkarıyor. Hemen hergün bir kazanın yaşandığı bölgede esnaf ve vatandaşlar bölgede tedbir alınmasını istiyor.

EKSİ25HABER / ERZURUM - Erzurum’un Yakutiye İlçesi Çaykara caddesinde bulunan Hamidiye alt geçidi kazalara davetiye çıkarıyor. Hemen hergün bir kazanın yaşandığı bölgede esnaf ve vatandaşlar bölgede tedbir alınmasını istiyor.  
Erzurum Yakutiye ilçesinde 50. Yıl Caddesine Çaykara Caddesine bağlayan Hamidiye alt geçidi virajının keskin olması nedeniyle sürücüler dikkat davranınca alt geçitte virajı almayarak duvara çarpıyorlar. Alt geçitte kazasız gün yaşanmadığını dile getiren bölge esnafı, geçitin yeniden düzenlenmesine veya kapatılmasını istiyor. Duvara çarparak takla atan araçlar bölge sakinlerinin de korkulu rüyası oldu. 
Çaykara Caddesinde 20 yıldır esnaflık yapan işyeri sahipleri, “Burada hemen hemen her gün kaza yaşanıyor. Alt geçit standartlara uygun yapılamadığı için çok dar ve keskin virajlı. Sürücüler duvara çarparak takla atıyorlar. Yetkililerin acil bu noktada çözüm bulmalarını istiyoruz” dediler. 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.