Gündem Haber Girişi : 10 Mart 2021 14:04

TÜMSİAD Şube Başkanı Gözütok'tan kandil mesajı

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Erzurum Şube Başkanı İbrahim Gözütok, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

EKSİ25HABER / ERZURUM - Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Erzurum Şube Başkanı İbrahim Gözütok, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Miraç Kandili’nin İslam dünyası için önemli ve uhrevi bir havasını bulunduğunu ifade eden  Gözütok, "Bu gün, inancımızda rahmet ve mağfiret mevsimi olarak tarif edilen mübarek üç aylar içerisinde çok özel bir yere sahiptir” dedi. 

 

Gözütok, mesajında şu ifadelere yer verdi: 

Miraç, manen yücelmenin, bedenen en yükseğe erişmenin, böylelikle ilahi lütuf ve ihsanla mükâfatlandırılmanın mucizevi halidir. Miraç, insanlığın tanık olabileceği en büyük gece olarak tecelli etmiş ve inancımızın en büyük meşalelerinden biri olup yolumuzu aydınlatmıştır. Bu mübarek gecenin bütün dünyada barışa, huzura ve kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyor, halkımızın ve tüm İslam aleminin Miraç Kandili’ni kutluyorum.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.