Gündem Haber Girişi : 18 Mayıs 2024 01:07

MURAT ALTUNDAĞ’A KRİTİK VE ÖNEMLİ GÖREV

MURAT ALTUNDAĞ’A KRİTİK VE ÖNEMLİ GÖREV
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Murat Altundağ, Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne Genel Sekreter olarak atandı.

EKSİ25HABER / ERZURUM - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Murat Altundağ, Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne Genel Sekreter olarak atandı. Kentte 8 yılı aşkın bir süredir Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan Altundağ, kentsel dönüşüm alanında Türkiye’de ender olan bürokratlardan biri… Asrın felaketinde yıkılan Malatya’nın yeniden yapılanmasında etkin rol oynayacak olan Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Altundağ, “Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen’in büyük vizyonu sayesinde bizler de yerel yönetimlerde önemli tecrübeler elde ettik. Kıymetli eşimin memleketi olan dadaşlar diyarında ‘Korunan tarih dönüşen şehir Erzurum’ mottomuzla kadim kentte 8 yılda önemli projeleri hayata geçirdik. Bu başarının bir nebze de olsa pay sahiplerinden biri olmak bizler için ayrı bir gurur kaynağı oldu. Mehmet Sekmen Başkanımızın ekibinde belediyecilik noktasında elde ettiğimiz birikim, tecrübe ve deneyimi Malatya’mız için kullanacağız” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.