Gündem Haber Girişi : 11 Nisan 2023 21:10

Düzgün Marketler Grubu'ndan dev bir yatırım daha...

Düzgün Marketler Grubu'ndan dev bir yatırım daha...
Düzgün Marketler Grubu, Erzurum’un yerli ve güvenilir alışveriş merkezi ihtiyacını karşılayacak olan 23'ncü ve en büyük şubesini 14 Nisan Cuma Günü Dadaşkent'te açıyor.

EKSİ25HABER / ERZURUM - Erzurum'un milli sermayedeki gururu Düzgün Market, AVM konseptindeki 23’ncü ve en büyük şubesini 14 Nisan Cuma Günü Dadaşkent'te hizmete açıyor. 

 

Erzurum'da yeni bir yatırıma imza atmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Düzgün marketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, '' Bu yeni şubemizde, müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunacak ve bölgedeki müşterilerimize daha fazla hizmet vermemizi sağlayacak'' dedi. Düzgün Marketçilik olarak, müşteri memnuniyeti stratejisini hep ön planda tuttuklarını da ifade eden Düzgün, '' 1962’de evin bir odasında satış yaparak başlayıp, şehrine hizmet veren bir zincire dönüşme hikayemizde, bu yeni atılımın heyecanını hemşehrilerimizle paylaşmak istiyoruz. Halkımıza daha iyi hizmet vermek ve yaygınlaşma yolunda büyüme stratejileri doğrultusunda; 23. ve en büyük şubemizi açıyoruz. Bu yeni şubemizde, müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunacak ve bölgedeki müşterilerimize daha fazla hizmet vermemizi sağlayacak. 50 kişinin istihdam edileceği yeni şubemiz sadece Dadaşkent’in değil, tüm Erzurum’un yerli ve güvenilir alışveriş merkezi ihtiyacını karşılayacak. Müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmak için modern tasarıma sahip olan şubemiz, bölgenin en büyük yerel market zinciri şubesi olacaktır. Düzgün Marketçilik olarak, müşteri memnuniyeti stratejisini hep ön planda tuttuk. Bu önceliğimiz doğrultusunda sizlere daha yakın olmak için yeni şubeler açmaya devam edeceğiz''diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.