Politika Haber Girişi : 22 Şubat 2024 01:43

Çelik: Yapamayacağımız hiç bir projenin sözünü vermeyiz

Çelik: Yapamayacağımız hiç bir projenin sözünü vermeyiz
Aziziye’de semt pazarlarını ziyaret eden İYİ Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Fatih Çelik, esnafın sorunlarını, vatandaşların taleplerini dinledi…

EKSİ25HABER / ERZURUM - İYİ Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Fatih Çelik, seçim gezisi kapsamında ilçedeki semt pazarlarını ziyaret etti. Pazar esnafının sorunlarını dinleyen, vatandaşların taleplerini alan Çelik, seçildiği takdirde ilçeye kapalı semt pazarı sözü verdi. Hem pazarcıların hem de vatandaşların soğuk havada sıkıntı yaşadığını ifade eden Çelik, ‘’ Aziziye’yi vatandaşların huzur içinde hayatlarını sürdürebildiği, kendini güvende hissettiği örnek bir ilçe haline getireceğiz. Erzurum gibi soğuk iklimin hüküm sürdüğü bir ilde bugüne kadar kapalı semt pazarının düşünülmemesi inanılır gibi değil. Gerek esnafımızın gerekse vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek bize nasip olacak’’dedi.

 

ŞEFFAF VE HESAP VEREN BİR YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ OLACAK

 

Altyapısı, üstyapısı ve kentsel dönüşümüyle Aziziye’yi yaşanabilir bir ilçe haline getireceklerini de ifade eden Çelik, ‘’ Sorunları dinledik, talepleri not ettik. Biz hayata geçiremeyeceğimiz hiçbir projenin sözünü vermeyiz. Vatandaşımız ne talep ettiyse 2 yıl içerisinde yerine getireceğiz. Esnafımız umduğunu İYİ Parti belediyeciliğinde bulacak’’ diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.