Gündem Haber Girişi : 10 Şubat 2023 17:11

Başkan Uçar, deprem bölgesinde...

Yakutiye Belediyesine ait yardım tırları ile deprem bölgelerine giden Başkan Uçar, çalışmalara yardımcı olan Yakutiye Belediyesi personelini ve arama kurtarma ekiplerini ziyaret edip depremzedelere geçmiş olsun dileklerini iletti.

EKSİ25HABER / ERZURUM - Yakutiye Belediyesine ait yardım tırları ile deprem bölgelerine giden Başkan Uçar, çalışmalara yardımcı olan Yakutiye Belediyesi personelini ve arama kurtarma ekiplerini ziyaret edip depremzedelere geçmiş olsun dileklerini iletti.                                                                                                                             

 

EKİPLERE MİNNETTARIZ

 

Yayınladığı sosyal medya hesaplarından Hatay, Malatya ve Kahramanmaraş'ı ziyaret ettiğini duyuran Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diledi. Devlet kurumlarının ve vatandaşların tüm imkanlarıyla seferber olarak bölgede konuşlandığını sözlerine ekleyen Mahmut Uçar arama kurtarma faaliyetlerine katılan tüm ekiplere minnettar olduklarını belirtti.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.