Gündem Haber Girişi : 29 Mart 2024 11:30

Başkan Sekmen Elanur’un çağrısına kayıtsız kalmadı

Başkan Sekmen Elanur’un çağrısına kayıtsız kalmadı
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kendisine sosyal medya üzerinden çağrıda bulunan Elanur’un çağrısına cevap verdi.

EKSİ25HABER / ERZURUM - Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kendisine sosyal medya üzerinden çağrıda bulunan Elanur’un çağrısına cevap verdi.
Hidrosefali hastası olan Elanur Kader Çapan, sosyal medyadan üzerinden Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e akülü araba isteğinde bulundu. Kendisine ulaşan bu çağrıya cevap veren Başkan Sekmen, Elanur’u evinde ziyaret ederek hem isteği olan akülü arabayı teslim etti hem de onunla sohbet etti.
Başkan Sekmen, Elanur’un bu isteğine kayıtsız kalmadıklarını ve onun sevincine ortak olmak için evinde bir araya geldiklerini belirterek, “Canım yavrum, canım kızım benim. Sevgi dolu muhteşem bir kalbe sahip olan kıymetli Elanur kızımın istediği akülü arabasını kendisine temin ettik. Rabbim, "Eş Şafi" ismi şeriflerinin hürmetine canım kızıma şifa ihsan eylesin” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.